Wybrany wątek opinii

na co komu ta aplikacja jak nie ma czym dojechać? Ile mam czekać> ? 10 20 czy 30 minut aby z zawady dojechać na starówkę? to już na pieszo szybciej, aplikacja zbyteczna, zamydlenie oczu od prawdziwych problemów. Nic się nie zmieniło, UM nic nie zrobił, ZKM nadal w tyle, TELEKOMUNIKACJA MIEJSKA 13 kloaki na poziomie wafla prynce pollo!
(2025.05.05)
Najważniejszy polski węgier. Poziom polskiego węgra to wysoki poziom, byle pomachać biało-czerwoną a potem ją wyrzucić.
(2025.05.05)
Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ? Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy