Wybrany wątek opinii
na co komu ta aplikacja jak nie ma czym dojechać? Ile mam czekać> ? 10 20 czy 30 minut aby z zawady dojechać na starówkę? to już na pieszo szybciej, aplikacja zbyteczna, zamydlenie oczu od prawdziwych problemów. Nic się nie zmieniło, UM nic nie zrobił, ZKM nadal w tyle, TELEKOMUNIKACJA MIEJSKA 13 kloaki na poziomie wafla prynce pollo!
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
Najważniejszy polski węgier. Poziom polskiego węgra to wysoki poziom, byle pomachać biało-czerwoną a potem ją wyrzucić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ?
Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj
Do moderacji
Odpowiedz
3
1