UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oszukali mieszkańców Elbląga z tą komunikacją miejską. Nie dość, że się nic nie zmieniło to jeszcze autobusy 22 i 23 zostały zlikwidowane. Do Rubna i Nowakowa można było wydłużyć 13 albo 17,autobus mógłby w końcu wrócić na Próchnik, zamiast linii C to można było wydłużyć autobus 23