UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oszukali mieszkańców Elbląga z tą komunikacją miejską. Nie dość, że się nic nie zmieniło to jeszcze autobusy 22 i 23 zostały zlikwidowane. Do Rubna i Nowakowa można było wydłużyć 13 albo 17,autobus mógłby w końcu wrócić na Próchnik, zamiast linii C to można było wydłużyć autobus 23


Anuluj