UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ukłony dla miejskich władz! Dzięki ich nieustępliwej pracy, odwadze i cyfrowej przenikliwości, mieszkańcy Elbląga w końcu mogą zasmakować cyfrowej rozkoszy, jaką jest planowanie podróży bez zbędnego stresu. Koniec z zagubieniem, koniec z pytaniem „czy ten tramwaj jedzie w moją stronę?” - od dziś każdy elblążanin może poczuć się jak obywatel świata.

Mieszkaniec 78

Anuluj