A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Błagam niech ktoś powie im, żeby zrobili połączenie autobusowe przez całą browarną aż po dworzec. PORTELU jeśli masz siłę sprawczą zadziałaj w naszym imieniu.
Mają do tego możliwości... Bo są opustoszałe przystanki autobusowe.
Np na moście unijnym niech jedzie na około ale będzie.
W okolicy browarną Zdrój TEŻ JEST Niech jedzie przez browarną lub wyjeżdża bezpośrednio na brzeska.
Albo zrobić dodatkowy przystanek autobusowy w okolicach urząd gminy i poprowadzić linie browarna zdroj, urząd gminy i przy Kauflandzie niech wyjeżdża.
Dojechanie tylko jednym tramwajem browarna zdrój a dworzec i na odwrót to śmieszny żart.
Tramwaj który kursuje w niedogodnych godzinach i nie jest synchronizowany z pociągam w 2025.To kpina dla miasta.
Dodatkowo te tramwaje nr 1 są stare często się psują. Jak jest u nas awaria to trzeba zamawiać taksówki w stronę dworca. Bądź popylać na rynek 20 min ( 20 min jeśli się jest młodym, babcie o lasce mają przesrane).
Czemu nikt nie zrobił takiego połączenia przez tyle lat, nie wiem. Zawsze był z tym problem. Tylko zabrali nam autobus z mostu unijnego i pozmieniali przesiadki tak, że jest gorzej.
Mam 26 lat i mówię w imię młodych i starych. Ogarnijcie się jak chcecie zarabiać na komunikacji.
Nic dziwnego że wolimy korzystać z boltów.
Tablica odjazdów tramwajów i autobusów przed Carrefourem od zawsze pokazuje błędne odjazdy tramwajów i nikt tego nie kontroluje.
Rozkłądy jazdy do tej pory róznią się drukiem na mieście a tym co w sieci na stronie zkm, dzwonie do centrali zkm mówiac o problemie a oni na to że to porpawią ale to było 5 lat temu hahah do tej pory bałagan.
i ulała się żółć :/ ktos się cieszy a ktoś musi już zniszczyć!!!!
@26 letnia Elblażabka w imię - Zgadzam się z autorka, że Browarna i jej liczne odnogi, od jej początku aż po Mazurska jest słabo skomunikowana, ale też brak tam choćby apteki czy bankomatów. Miasto na zachód od Robotniczej to ulice odpuszczone które miały wg planu sprzed kilku lat poddane zostać rewitalizacji, ale jakoś o tym cicho.
Jak wpisuje Lotnicza 15 to za automatu wpisuje się przez 39?????
2025 a nadal czekam na jakieś połączenie autobusowe na Browarnej. Browarna i komunikacja miejska na Dworzec czy Dębice wogóle nie istnieje. Stoją upustoszałe przystanki mogliby je w końcu wykorzystać. Drogi Panie prezydencie i ZTM jak popsuje się tramwaj numer 1 który przeważnie jeździ stary my mieszkańcy Browarnej musimy wzywać taksówki. Bądź iść 20-30 min na przystanek na rynku. Błagam poprowadzcie w końcu autobus. Macie na to możliwości. Skorelujcie przejazdy z pociągami jeśli chcecie naprawdę zabłysnąć czymś pożytecznym w tym mieście tak aby nie trzeba było czekać na tramwaj półgodziny z dworca na browarna i na odwrót. Portel Zachęcam do nagłośnienia tej kwestii. Myślę że ten potencjał się marnuje. A poprowadzenie autobusów przez Browarną w kierunku dworca i Dębicy poprawiłoby standard życia w naszym mieście.
Elbląg przyspiesza!