UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ? Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj
Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ? Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj