UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twój poziom to pisanie Węgier z małej litery ? I czy to nie wstyd aby sympatyk światłego europejczyka tak opisywał jego rywala ? Co oni tam w tej waszej telewizji Wam podpowiadają, ojoj


Anuluj