108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak widać na fb zakup tureckich tramwajów slabo został przyjęty przez Elblążan, ale nie dziwi to
(2025.04.25)
sam chyba nie wiesz co piszesz
(2025.04.25)
@PO jak zwykle - Nie widzisz różnicy w cenie?
(2025.04.25)
Teraz niech jeszcze UM i pan prezydent wyremontuje wozy od Prasy 401 402 403 404 405 i 406 bo od 20 lat bez remontu są i miasto Elbląg będzie miało spokój na 15 lat spokój z taborem
(2025.04.25)
szmelc
(2025.04.26)

info

1  
  4
Czyli miasto kupuje coś czego nie widziało ? (nawet na wizualizacji która ma zostać przedstawiona 30 dni po podpisaniu umowy) Kupuje nie wiadomo kiedy ? (ponieważ w artykule nie napisano że umowa została podpisana tylko że wybrana została oferta) Decyzje o finansowaniu również nie zapadły ? (napisano że mają zapaść w drugim kwartale tego roku czyli np. pod koniec czerwca ?)
smacznej kiełbasy (2025.04.26)

info

4  
  5
Wszystkie inne miasta wybieraly PESA, aby wspierac polska gospodarke pieniedzmi z KPO. Elblag nie powinien dostac dofinansowania za swoja decyzje. Trzeba bylo tak skonstruowac warunki przetargu aby wesprzec polska firme. Tureckie tramwaje w miescie o tak bogatej historii zwiazanej z tym srodkiem transportu. Slabo to wyglada.
kierowca z bombowca (2025.04.26)

info

8  
  8
Mnie również rozpiera duma że mamy tak odpowiedzialny samorząd/ rzad/prezydenta/wójta/marszałka/premiera/ministrów... i nie straczyło by tu liniek do wymienienia tych ojców sukcesów, za to, że tak racjonalnie dysponują naszymi pieniędzmi.. transferze moich podatków trwaj sobie dalej! brawo uśmiechnijcie się i cała polska na przód ! Dobrze, że te szparagi są przynajmniej jest praca a, że nie w Polsce- to w sumie też dobrze bo europejsko jakoś tak bardziej się czuje...
GlupiPolakPoiPrzed (2025.04.26)
Dlatego właśnie kraje "tańsze", w których się po prostu produkuje, rozjadą powoli kraje "droższe", do których zalicza się już Polska -m. in. dzięki rządam partii POPiSLDPSL-50,która od dekad "dba", by w Polsce cały czas zwiększać wydatki = zwiększać podatki = zadłużać kraj... do tego coraz bardziej komplikując system podatkowy itd... = to w sumie daje pozory fajnego wzrostu... do czasu, gdy w PL przestanie się opłacać produkcja. Niestety nie mam wątpliwości, że cokolwiek się zmieni w PL - gdyż lemingi głosują na te same twarze od 3 dekad... a oczekują innych efektów za każdym razem. Ta "logika" wystarczy zdecydowanie do samo-zaorania. PS. Donald zayumał wam emerytury z 10 lat temu, Kaczory miały swoje "Amber Goldy", obydwie "strony" próbowały prywatyzować NOCĄ Lasy Państwowe, wpuszczały/-ją "inżynierów" po cichaczu (tylko tamci przez lotniska, a ci przez Odrę) itd. itp.... Dopóki w Polsce 80-90% wciąż będzie lemingami... naprawdę nie ma się czemu dziwić. Gdzie zaczyna się leming, tam kończy się logika.
Norymberga dla orgów PLANdemi (2025.04.26)

info

0  
  5
Dlatego właśnie kraje "tańsze", w których się po prostu produkuje, rozjadą powoli kraje "droższe", do których zalicza się już Polska -m. in. dzięki rządam partii POPiSLDPSL-50,która od dekad "dba", by w Polsce cały czas zwiększać wydatki = zwiększać podatki = zadłużać kraj... do tego coraz bardziej komplikując system podatkowy itd... = to w sumie daje pozory fajnego wzrostu... do czasu, gdy w PL przestanie się opłacać produkcja. Niestety nie mam wątpliwości, że cokolwiek się zmieni w PL - gdyż lemingi głosują na te same twarze od 3 dekad... a oczekują innych efektów za każdym razem.
(2025.04.26)

info

2  
  5