UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mnie również rozpiera duma że mamy tak odpowiedzialny samorząd/ rzad/prezydenta/wójta/marszałka/premiera/ministrów... i nie straczyło by tu liniek do wymienienia tych ojców sukcesów, za to, że tak racjonalnie dysponują naszymi pieniędzmi.. transferze moich podatków trwaj sobie dalej! brawo uśmiechnijcie się i cała polska na przód ! Dobrze, że te szparagi są przynajmniej jest praca a, że nie w Polsce- to w sumie też dobrze bo europejsko jakoś tak bardziej się czuje...
GlupiPolakPoiPrzed