A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ile to osób wozi ?????
Jeszcze zero. Nie wozi to jeszcze nikogo i nie wiadomo do końca czy w ogóle będzie. Nie ma jeszcze na dzień dzisiejszy żadnych pieniędzy na zakup tego tureckiego taboru.
Najważniejsze by zarobił turecki robotnik i podatki i zysk pozostały w Turcji.
UM nie zajmuje się remontami prasy.
Tak, ale tylko przez tą głupszą część mieszkańców.
I znowu przyjadą stare trupy wycofane z niemieckiego transportu miejskiego
@okoniowaty - Widać kto nie rozumie, wiesz co to są przepisy prawa? Czy jesteś jednym z tych którzy są ponad... dobra rada zacznij myśleć.
@kierowca z bombowca - Wszystkie inne czyli jakie - wymień. Pesa sama sobie strzeliła w stopę, gdyby zaproponowała cenę poniżej 100 nie byłoby problemu, a tak wolała skok na kasę. Druga sprawa jest taka, że ma tyle zamówień, że Elbląg po prostu im wisiał.
Najlepsze były poniemieckie !!!
Nie podoba się tramwaj kupiony za mniej niż polski za więcej? To nie wsiadać do niego, nie jeździć, omijać - i po problemie! Jeździć tylko konstalem! Marudy...