108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a ile to osób wozi ?????
(2025.04.26)
Jeszcze zero. Nie wozi to jeszcze nikogo i nie wiadomo do końca czy w ogóle będzie. Nie ma jeszcze na dzień dzisiejszy żadnych pieniędzy na zakup tego tureckiego taboru.
(2025.04.26)
Najważniejsze by zarobił turecki robotnik i podatki i zysk pozostały w Turcji.
obibok (2025.04.26)

info

5  
  6
UM nie zajmuje się remontami prasy.
(2025.04.26)
Tak, ale tylko przez tą głupszą część mieszkańców.
Tifindor (2025.04.26)
I znowu przyjadą stare trupy wycofane z niemieckiego transportu miejskiego
(2025.04.26)

info

0  
  5
@okoniowaty - Widać kto nie rozumie, wiesz co to są przepisy prawa? Czy jesteś jednym z tych którzy są ponad... dobra rada zacznij myśleć.
(2025.04.26)
@kierowca z bombowca - Wszystkie inne czyli jakie - wymień. Pesa sama sobie strzeliła w stopę, gdyby zaproponowała cenę poniżej 100 nie byłoby problemu, a tak wolała skok na kasę. Druga sprawa jest taka, że ma tyle zamówień, że Elbląg po prostu im wisiał.
(2025.04.26)
Najlepsze były poniemieckie !!!
(2025.04.26)

info

3  
  1
Nie podoba się tramwaj kupiony za mniej niż polski za więcej? To nie wsiadać do niego, nie jeździć, omijać - i po problemie! Jeździć tylko konstalem! Marudy...
Miłosny (2025.04.26)

info

5  
  0