Wybrany wątek opinii

Jak widać na fb zakup tureckich tramwajów slabo został przyjęty przez Elblążan, ale nie dziwi to
(2025.04.25)
Tak, ale tylko przez tą głupszą część mieszkańców.
Tifindor (2025.04.26)
Powrót do komentarzy