UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie również rozpiera duma że mamy tak odpowiedzialny samorząd/ rzad/prezydenta/wójta/marszałka/premiera/ministrów... i nie straczyło by tu liniek do wymienienia tych ojców sukcesów, za to, że tak racjonalnie dysponują naszymi pieniędzmi.. transferze moich podatków trwaj sobie dalej! brawo uśmiechnijcie się i cała polska na przód ! Dobrze, że te szparagi są przynajmniej jest praca a, że nie w Polsce- to w sumie też dobrze bo europejsko jakoś tak bardziej się czuje...

GlupiPolakPoiPrzed

Anuluj