UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego właśnie kraje "tańsze", w których się po prostu produkuje, rozjadą powoli kraje "droższe", do których zalicza się już Polska -m. in. dzięki rządam partii POPiSLDPSL-50,która od dekad "dba", by w Polsce cały czas zwiększać wydatki = zwiększać podatki = zadłużać kraj... do tego coraz bardziej komplikując system podatkowy itd... = to w sumie daje pozory fajnego wzrostu... do czasu, gdy w PL przestanie się opłacać produkcja. Niestety nie mam wątpliwości, że cokolwiek się zmieni w PL - gdyż lemingi głosują na te same twarze od 3 dekad... a oczekują innych efektów za każdym razem. Ta "logika" wystarczy zdecydowanie do samo-zaorania. PS. Donald zayumał wam emerytury z 10 lat temu, Kaczory miały swoje "Amber Goldy", obydwie "strony" próbowały prywatyzować NOCĄ Lasy Państwowe, wpuszczały/-ją "inżynierów" po cichaczu (tylko tamci przez lotniska, a ci przez Odrę) itd. itp.... Dopóki w Polsce 80-90% wciąż będzie lemingami... naprawdę nie ma się czemu dziwić. Gdzie zaczyna się leming, tam kończy się logika.

Norymberga dla orgów PLANdemi

Anuluj