UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz niech jeszcze UM i pan prezydent wyremontuje wozy od Prasy 401 402 403 404 405 i 406 bo od 20 lat bez remontu są i miasto Elbląg będzie miało spokój na 15 lat spokój z taborem
Teraz niech jeszcze UM i pan prezydent wyremontuje wozy od Prasy 401 402 403 404 405 i 406 bo od 20 lat bez remontu są i miasto Elbląg będzie miało spokój na 15 lat spokój z taborem