UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli miasto kupuje coś czego nie widziało ? (nawet na wizualizacji która ma zostać przedstawiona 30 dni po podpisaniu umowy) Kupuje nie wiadomo kiedy ? (ponieważ w artykule nie napisano że umowa została podpisana tylko że wybrana została oferta) Decyzje o finansowaniu również nie zapadły ? (napisano że mają zapaść w drugim kwartale tego roku czyli np. pod koniec czerwca ?)
smacznej kiełbasy