108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@PO jak zwykle - To niech 3mln Polaków przestanie jeździć na wakacje do Turcji, bo wspomagają ich gospodarkę. Niech zostaną w domach, jedzą polskie banany, kiwi itp itd. Niech jeżdzą samochodami na polską ropę i polski gaz. Niech leczą się w szpitalach na polskim sprzęcie i w końcu, niech pobierają polskie leki i tylko polskie kosmetyki. Wy z pisu, to jak cymbałyroku.
Matteoo777 (2025.04.25)
Koalicja Obywatelska to zgraja oszustów i nieudaczników, to bardzo dziwne że mają jeszcze tak wysokie notowania, oni powinni mieć zerowe poparcie, ten rudy łgarz doprowadzi Polskę do upadku.
Ędward Ącki (2025.04.25)
@Spadek po pis - Zaraz, zaraz- to rządzi rudy i jego ekipa nie PiS- zmień zioło cymbale.
Ędward Ącki (2025.04.25)
Pojechałeś po bandzie, przestań już chlać.
(2025.04.25)
@Ędward Ącki - Aleś ty głupi dziadu
(2025.04.25)
@Ędward Ącki - A ty byś wolał żeby Polskę do upadku pis doprowadził?za późno -to se neo vrati
Chester (2025.04.25)
No cóż koszty robocizny w Turcji zancznie niższe, mogą sobie POzwolić na zbicie ceny. Czas zateudniać w większej ilości Filipińczyków itp. itd.
Pyskata Iwona . (2025.04.25)

info

6  
  2
Pisowcom nic się nie podoba i tyle
(2025.04.25)
I racja Śliwa ucz się drewniaku
(2025.04.25)
@000009 - Nawrocki Frombork czeka
(2025.04.25)