UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlatego właśnie kraje "tańsze", w których się po prostu produkuje, rozjadą powoli kraje "droższe", do których zalicza się już Polska -m. in. dzięki rządam partii POPiSLDPSL-50,która od dekad "dba", by w Polsce cały czas zwiększać wydatki = zwiększać podatki = zadłużać kraj... do tego coraz bardziej komplikując system podatkowy itd... = to w sumie daje pozory fajnego wzrostu... do czasu, gdy w PL przestanie się opłacać produkcja. Niestety nie mam wątpliwości, że cokolwiek się zmieni w PL - gdyż lemingi głosują na te same twarze od 3 dekad... a oczekują innych efektów za każdym razem.