Wybrany wątek opinii

Teraz niech jeszcze UM i pan prezydent wyremontuje wozy od Prasy 401 402 403 404 405 i 406 bo od 20 lat bez remontu są i miasto Elbląg będzie miało spokój na 15 lat spokój z taborem
(2025.04.25)
UM nie zajmuje się remontami prasy.
(2025.04.26)
Powrót do komentarzy