Wybrany wątek opinii
Teraz niech jeszcze UM i pan prezydent wyremontuje wozy od Prasy 401 402 403 404 405 i 406 bo od 20 lat bez remontu są i miasto Elbląg będzie miało spokój na 15 lat spokój z taborem
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
UM nie zajmuje się remontami prasy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1