A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nam konsumentom każą wybierać Polskie produkty, wspierać polskich rolników, a sami co robią ??
Robiąc codzienne zakupy mam taki "przetarg" kupić Polski makaron po 5,99 pln czy Niemiecki po 2,99,kupić Polską sól za 3,99 pln czy Niemiecką za 1,79 pln i tak jest praktycznie z większością produktów. Kolejna sprawa ja mam wspierać Polskich rolników i gospodarkę, a oni to mają w pupie i zakupy robią w Biedronce (w Gronowie elbląskim), a później narzekają na brak zbytu własnych produktów. A tramwajami władza właśnie pokazała jak mamy wspierać Polski przemysł.
Super kolor, tak zostawić i nie cudować !
@okoniowaty - A co powiesz na 6 lat gwarancji w porównaniu do 3 lat Pesy. Mogę Ci jeszcze przyplmniec jak Pesa zaprogramowała pociągi, po przejechaniu 1ml. km, zablokowały ich systemy nie do usunięcia tylko servis. Stały na stacjach i czekały na odblokowanie.
no tak port w Szczecinie oddali Niemcom w Gdańsku mają budować turki sprowadzają tureckie tramwaje a polska gospodarka w rozsypce orlen co w 2023 zarabiał 20 miliardów tak w 2024 1 miliard spółki padają takich mamy rządzących
@000009 - Wyrzuć ze swojej nory wszystkie sprzęty, ubrania itd. które nie mają etykietki "made in Poland"
Po co ci rozum skoro wódz go ma.
BRAWO. pis-lamisci to stan umysłu... niestety nie widzą jak ich pupile okradali Polskę. To jest przykre.
Jeżdżą niemieckim autami chodzą w ciuchach przecież nie wyprodukowanych w Polsce.
Każdy normalny by wybrał ofertę tańszą.
Czekaj tatka latka. Nowe tramwaje natychmiast i wymiana całego tego zlomu na już. Skończyć z tą zbieranina taboru każdy z innej firmy. Popatrzcie olsztyn postawił ba wszystko nowe i jeżdżą. Na co czekacie w tym Elblągu.
Troche chyba nie ta kolejność, najpierw wygrali przetarg a potem pokażą co dostarczą??
To co po oszczędnościach, jak okaże się, że mamy przysłowiowego malucha zamiast poloneza?
@Nowy 07 - Czy co kolwiek wspomniałem o jakości ?? zrozumiałeś mój wpis bo chyba nie. Więc tłumaczę, nam konsumentom się wmawia by wspierać Polskie rolnictwo gospodarkę, mimo, że jak podałem przykłady nie jest to opłacalne - dla konsumenta. Po czym władza robi przetarg i zachowuje się jak konsumenci czyli wybiera tańsze, lepsze nie patrząc na patriotyzm gospodarczy. No i kwestia, że nasze Polskie, które jest bliżej czyli odchodzą drogie koszty transportu jest i tak droższe i gorszej jakości.