UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

BRAWO. pis-lamisci to stan umysłu... niestety nie widzą jak ich pupile okradali Polskę. To jest przykre. Jeżdżą niemieckim autami chodzą w ciuchach przecież nie wyprodukowanych w Polsce. Każdy normalny by wybrał ofertę tańszą.

Tylko ELBLĄG