UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nam konsumentom każą wybierać Polskie produkty, wspierać polskich rolników, a sami co robią ?? Robiąc codzienne zakupy mam taki "przetarg" kupić Polski makaron po 5,99 pln czy Niemiecki po 2,99,kupić Polską sól za 3,99 pln czy Niemiecką za 1,79 pln i tak jest praktycznie z większością produktów. Kolejna sprawa ja mam wspierać Polskich rolników i gospodarkę, a oni to mają w pupie i zakupy robią w Biedronce (w Gronowie elbląskim), a później narzekają na brak zbytu własnych produktów. A tramwajami władza właśnie pokazała jak mamy wspierać Polski przemysł.
okoniowaty