UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - A co powiesz na 6 lat gwarancji w porównaniu do 3 lat Pesy. Mogę Ci jeszcze przyplmniec jak Pesa zaprogramowała pociągi, po przejechaniu 1ml. km, zablokowały ich systemy nie do usunięcia tylko servis. Stały na stacjach i czekały na odblokowanie.

Nowy 07