UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czekaj tatka latka. Nowe tramwaje natychmiast i wymiana całego tego zlomu na już. Skończyć z tą zbieranina taboru każdy z innej firmy. Popatrzcie olsztyn postawił ba wszystko nowe i jeżdżą. Na co czekacie w tym Elblągu.