UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BRAWO. pis-lamisci to stan umysłu... niestety nie widzą jak ich pupile okradali Polskę. To jest przykre. Jeżdżą niemieckim autami chodzą w ciuchach przecież nie wyprodukowanych w Polsce. Każdy normalny by wybrał ofertę tańszą.

Tylko ELBLĄG

Anuluj