108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba w drugą stronę się rozwija a raczej zwija
Kat na przygłupów (2025.04.25)
@PO jak zwykle - To tusk kupuje tramwaje dla emblonga, geniuszu???
(2025.04.25)
@okoniowaty - Idąc do sklepu nie musisz przestrzegać przepisów zamówień publicznych, ot taka różnica.
(2025.04.25)
Widzę, że nadal nie rozumiesz.. ot taka różnica, że przykład idzie z góry. Bez odbioru.
okoniowaty (2025.04.25)
Zamiast wspierać naszą gospodarkę to obcą. Elbląg jak zwykle na pohybel Polsce.
Elbląg idzie na dno (2025.04.25)

info

6  
  20
Ciekawe czy od 1go maja będzie nowy rozkład jazdy, poprawiony
Marcin50 (2025.04.25)

info

2  
  3
Wreszcie coś nowoczesnego, a malkontentom polecam historie innych firm z przetargami i kłopoty z CBA...
(2025.04.25)

info

14  
  1
Każdy pierwszy komentarz do artykułu jest generowany przez AI. Co za dno
(2025.04.25)
Chyba zwija-:)))
(2025.04.25)
W Łodzi był problem z tymi tramwajami nie mogły sie minąć na torowisku bo są za szerokie ????
(2025.04.25)