A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba w drugą stronę się rozwija a raczej zwija
@PO jak zwykle - To tusk kupuje tramwaje dla emblonga, geniuszu???
@okoniowaty - Idąc do sklepu nie musisz przestrzegać przepisów zamówień publicznych, ot taka różnica.
Widzę, że nadal nie rozumiesz.. ot taka różnica, że przykład idzie z góry. Bez odbioru.
Zamiast wspierać naszą gospodarkę to obcą. Elbląg jak zwykle na pohybel Polsce.
Ciekawe czy od 1go maja będzie nowy rozkład jazdy, poprawiony
Wreszcie coś nowoczesnego, a malkontentom polecam historie innych firm z przetargami i kłopoty z CBA...
Każdy pierwszy komentarz do artykułu jest generowany przez AI. Co za dno
Chyba zwija-:)))
W Łodzi był problem z tymi tramwajami nie mogły sie minąć na torowisku bo są za szerokie ????