108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polska ma fabryki które produkują tramwaje a POwcy kupują w Turcji?
Polexit (2025.04.25)
Pesa teraz nakosiła przetargi i ma Elbląg w poważaniu, co udowodniła dając taką, a nie inną cenę.
(2025.04.25)
Po co nam tramwaje, skoro są w Berlinie
(2025.04.25)
35 milionów różnicy to potencjalnie dodatkowe 3 tramwaje, albo trybuna na stadionie.
(2025.04.25)
Albo kilka wielkich gal z prezydentem
(2025.04.25)
@Polexit - A pisowcy raczej sobie dogadzali, bo co bo się im należało?
(2025.04.25)
Kupili a nie widzieli co kupili dopiero po podpisaniu umowy się dowiedzą ale jaja!!!!!i zaprawie 10mln sztuka Szok!!!
(2025.04.25)
ty się raczej obawiaj o swoich za zakupy dla wojska pomijając naszą zbrojeniówkę i to za miliardy złotych, kumasz?
(2025.04.25)
@000009 - ty raczej rozliczaj swoich za to co robili z naszymi zakładami, zapomniałeś?
(2025.04.25)
Się odpalił kolejny mędrzec. Dopłać jełopie to będziesz miał polski szajs
(2025.04.25)