A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Polska ma fabryki które produkują tramwaje a POwcy kupują w Turcji?
Pesa teraz nakosiła przetargi i ma Elbląg w poważaniu, co udowodniła dając taką, a nie inną cenę.
Po co nam tramwaje, skoro są w Berlinie
35 milionów różnicy to potencjalnie dodatkowe 3 tramwaje, albo trybuna na stadionie.
Albo kilka wielkich gal z prezydentem
@Polexit - A pisowcy raczej sobie dogadzali, bo co bo się im należało?
Kupili a nie widzieli co kupili dopiero po podpisaniu umowy się dowiedzą ale jaja!!!!!i zaprawie 10mln sztuka Szok!!!
ty się raczej obawiaj o swoich za zakupy dla wojska pomijając naszą zbrojeniówkę i to za miliardy złotych, kumasz?
@000009 - ty raczej rozliczaj swoich za to co robili z naszymi zakładami, zapomniałeś?
Się odpalił kolejny mędrzec. Dopłać jełopie to będziesz miał polski szajs