UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekaj tatka latka. Nowe tramwaje natychmiast i wymiana całego tego zlomu na już. Skończyć z tą zbieranina taboru każdy z innej firmy. Popatrzcie olsztyn postawił ba wszystko nowe i jeżdżą. Na co czekacie w tym Elblągu.