UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okoniowaty - A co powiesz na 6 lat gwarancji w porównaniu do 3 lat Pesy. Mogę Ci jeszcze przyplmniec jak Pesa zaprogramowała pociągi, po przejechaniu 1ml. km, zablokowały ich systemy nie do usunięcia tylko servis. Stały na stacjach i czekały na odblokowanie.
Nowy 07