Wybrany wątek opinii

Tu jest Polska i powinniśmy wspierać własną gospodarkę!!!!
000009 (2025.04.25)
@000009 - ty raczej rozliczaj swoich za to co robili z naszymi zakładami, zapomniałeś?
(2025.04.25)
@000009 - Wyrzuć ze swojej nory wszystkie sprzęty, ubrania itd. które nie mają etykietki "made in Poland"
(2025.04.25)
BRAWO. pis-lamisci to stan umysłu... niestety nie widzą jak ich pupile okradali Polskę. To jest przykre. Jeżdżą niemieckim autami chodzą w ciuchach przecież nie wyprodukowanych w Polsce. Każdy normalny by wybrał ofertę tańszą.
Tylko ELBLĄG (2025.04.25)
@000009 - Nawrocki Frombork czeka
(2025.04.25)
@000009 - ok ale z własnych pieniedzy pokrywasz kkwote 35mln zlotych i biora tramwaje z pessy
pasi ? (2025.04.26)
@pasi ? - Nie, to jest efektem nieudolności wszystkich minionych rządów, które doprowadzają do tego stanu, że to co polskie jest droższe - to utrzymywanie wielkiej (nad wyraz rozrośnietej biurokracji) prowadzi to wyższych cen produktów rodzimych. Więc może być w Polsce zapaść polskich firm i tak będziemy wam podnosić obciązenia publicznoprawne, bo nadal my "budżetówka" będziemy chcieli się rozrastać, a wy -polskie fimy macie nas utrzymać. Tak to daleko nie zajedziemy drodzy państwo.
sadness (2025.05.15)
Powrót do komentarzy