A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Działoowycy dostaną po 50 000 od działki i będą zadowoleni
Czy w planie ma być tam droga dla rowerów?
Aktualnie już są korki i ruch na Saperów. Przed szkołą zrobiło się niebezpiecznie z powodu beznadziejnego parkingu. Tu też tereny ogródków pod nosem.... tak, czy siak, Bema to gardłowa sprawa i bez "Południowej" nic się nie zmieni. Tu jest opór ludu tutejszego aby sobie wzajemnie kłody pod nogi podstawiać. Szkoda młodych ludzi, którym stare układy i wpływowe grupy "zabijają" przyszłość.
znajac zycie po taniosci za 10 lat bedzie przebudowa i dowala przejscie dla pieszych ze swiatlami bo po co pieszy ma miec pierwszenstwo
Działkowcy już dawno kasę dostali.
Jak wyobrażasz sobie puszczenie tak dużego ruchu przy sklepie? Trzeba wtedy poszerzać tę drogę, burzyć budki/sklepy przy Saperów, stworzyć nowe skrzyżowanie itd. Lepiej, taniej i szybciej przebudować obecne skrzyżowanie i wydłużyć pas do prawo skrętu. Jest na to miejsce.
Bo na rowerach jeżdżą tylko mentalne bidoki którzy nie potrafią argumentować inaczej niż "bo w innych miastach"
Co przy okazji jest stwierdzeniem zupełnie nieprawdziwym
@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu
Mam nadzieję że będzie to w planach
A moim zdaniem powinno się poszerzyć ul. Saperów. Chociaż o dwa metry. Jest tam z czego. Pod koniec ulicy w części północnej skręcając w prawo w stronę ul. Bohaterów Monte Casino idzie się na czołówkę na zdezorientowanych, wyjeżdzających z 13 Pułku. W ostatniej chwili odbijają w prawo. Na domiar złego jakieś cymbały parkują tam przed zakrętem.
Dziwne info - "7 miesięcy od podpisania... ". Kiedy "podpisanie"? Pewnie kilka lat po wyborach i tuż przed 2027.