UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak wyobrażasz sobie puszczenie tak dużego ruchu przy sklepie? Trzeba wtedy poszerzać tę drogę, burzyć budki/sklepy przy Saperów, stworzyć nowe skrzyżowanie itd. Lepiej, taniej i szybciej przebudować obecne skrzyżowanie i wydłużyć pas do prawo skrętu. Jest na to miejsce.

Ploterek