Wybrany wątek opinii
Prawoskret z Bema w saperów powinien być poprowadzony łukiem obok sklepu społem, a nie po południowej stronie pętli, żeby skręcający w prawo w saperów nie blokowało ruchu tym na Bema jadącym na wprost
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jak wyobrażasz sobie puszczenie tak dużego ruchu przy sklepie? Trzeba wtedy poszerzać tę drogę, burzyć budki/sklepy przy Saperów, stworzyć nowe skrzyżowanie itd. Lepiej, taniej i szybciej przebudować obecne skrzyżowanie i wydłużyć pas do prawo skrętu. Jest na to miejsce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu
Mam nadzieję że będzie to w planach
Do moderacji
Odpowiedz
1
0