Wybrany wątek opinii

Prawoskret z Bema w saperów powinien być poprowadzony łukiem obok sklepu społem, a nie po południowej stronie pętli, żeby skręcający w prawo w saperów nie blokowało ruchu tym na Bema jadącym na wprost
(2025.04.17)
Jak wyobrażasz sobie puszczenie tak dużego ruchu przy sklepie? Trzeba wtedy poszerzać tę drogę, burzyć budki/sklepy przy Saperów, stworzyć nowe skrzyżowanie itd. Lepiej, taniej i szybciej przebudować obecne skrzyżowanie i wydłużyć pas do prawo skrętu. Jest na to miejsce.
Ploterek (2025.04.22)
@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu Mam nadzieję że będzie to w planach
bombas (2025.04.23)
Powrót do komentarzy