UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu Mam nadzieję że będzie to w planach
bombas
@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu Mam nadzieję że będzie to w planach
bombas