UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Przynajmniej wszyscy się zgadzamy że skręt z Saperów w Bema wymaga modernizacji bo on jest największym problemem i stoperem ruchu Mam nadzieję że będzie to w planach

bombas

Anuluj