UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo na rowerach jeżdżą tylko mentalne bidoki którzy nie potrafią argumentować inaczej niż "bo w innych miastach" Co przy okazji jest stwierdzeniem zupełnie nieprawdziwym

hahaha

Anuluj