UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wyobrażasz sobie puszczenie tak dużego ruchu przy sklepie? Trzeba wtedy poszerzać tę drogę, burzyć budki/sklepy przy Saperów, stworzyć nowe skrzyżowanie itd. Lepiej, taniej i szybciej przebudować obecne skrzyżowanie i wydłużyć pas do prawo skrętu. Jest na to miejsce.
Ploterek