UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem powinno się poszerzyć ul. Saperów. Chociaż o dwa metry. Jest tam z czego. Pod koniec ulicy w części północnej skręcając w prawo w stronę ul. Bohaterów Monte Casino idzie się na czołówkę na zdezorientowanych, wyjeżdzających z 13 Pułku. W ostatniej chwili odbijają w prawo. Na domiar złego jakieś cymbały parkują tam przed zakrętem.


Anuluj