UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aktualnie już są korki i ruch na Saperów. Przed szkołą zrobiło się niebezpiecznie z powodu beznadziejnego parkingu. Tu też tereny ogródków pod nosem.... tak, czy siak, Bema to gardłowa sprawa i bez "Południowej" nic się nie zmieni. Tu jest opór ludu tutejszego aby sobie wzajemnie kłody pod nogi podstawiać. Szkoda młodych ludzi, którym stare układy i wpływowe grupy "zabijają" przyszłość.

Antonis