Wybrany wątek opinii

Ta ulica to jakieś nieporozumienie. Faktycznie słuszne są pretencję elblążan że sponsorują bogatym ulicę nie mając nic w zamian.
(2025.04.15)
Bogaci odprowadzaja wieksze podatki. Wiec mzoe cos im sie zaley procz utrzymywania nierobow?
Znafca (2025.04.23)
Powrót do komentarzy