Wybrany wątek opinii
Ta ulica to jakieś nieporozumienie. Faktycznie słuszne są pretencję elblążan że sponsorują bogatym ulicę nie mając nic w zamian.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Bogaci odprowadzaja wieksze podatki. Wiec mzoe cos im sie zaley procz utrzymywania nierobow?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1