UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pazerność deweloperki nie zna granic! To nie jest przedszkole samorządowe. Czy każdej prywatnej firmie miasto teraz zbuduje parking? Mieszkańcy Nowogródzkiej mają dość cwaniactwa i układów rodem z komuny.

S

Anuluj