UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piotr Opaczewski hmmm pewnie tam mieszka albo ma jakąś nieruchomosc kiedy to się skaczy???Panie prezydencie naprawdę to ma tak wyglądać ludzie mają jak się dostać do centrum z Bielan a nawet z krasnego ale ludzie z DĄBROWY to niech jeszcze poczekają bo przecież lasem też można chodzić. ŻENADA.