A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj Opaczewski, trochę sobie wrogów w mieście narobiłeś, a miało być tak fajnie w polityce, co?
Po co ten jad i zawiść, nie ma czego zazdrościć - większość ludzi kupiła tam mieszkania na kredyt hipoteczny, który przez wiele lat będzie musiała spłacać, nikt nikomu nie dał niczego za darmo. Poza tym w artykule nie chodzi o budowę ulicy Nowogródzkiej, bo na to miasto pozyskało środki, tylko o to, że ktoś bardzo chce, żeby za publiczne pieniądze zasponsorować prywatnemu przedsiębiorcy parking, do tego na miejskiej działce, a to już jest szczyt bezczelności! Więc jeśli tak się stanie, to niewykluczone, że ktoś inny uzna, że zostało złamane prawo i zwróci się z tym problemem do właściwych organów...
Wesołe miasteczko, baseny termalne, wyciąg narciarski i metro
Słuszna uwaga przedszkole Jedyneczka jest przedszkolem prywatnym i ma już swój parking, który zawsze w porozumieniu z miastem może rozbudować w ramach własnych, prywatnych inwestycji.
Właścicielką jest córką jednego z deweloperów więc nie widzę problemu.
Niedopuszczalne jest jednak doinwestowanie prywatnych przedsięwzięć za publiczne pieniądze, to niezgodne z ustawą o finansach publicznych.
Jeżeli radny tak bardzo martwi się o zieleń zawsze można postawić np. słupki, ławeczki -mała architektura.
Możliwości są, a miasto dającjeszcze część terenu pod parking w dzierżawę może zyskać dodatkowe źródło dochodu.
Bezradni....