UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy zostaną zaspokojone potrzeby mieszkańców ulicy Ogrodowej, Stefczyka. Dziura na dziurze od wielu lat. Najbardziej zaniedbane ulice

Godzzzz

Anuluj