A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Co to jest - To Wróblewskiego projekt. A wiadomo, żeby Wróbel się wykąpał wystarczy kałuża; )
@Ciastek - Dojedziesz 13 i 19 do Moniuszki i kawałek się przejdziesz, ruch to zdrowie.
Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.
Z jakiej prawackiej miejscowości jesteś z bardzo empatycznymi mieszkańcami. Nie lubisz Elbląga, elblążan, nie mieszkasz w Elblągu, to ciekawe, że śledzisz elbląski portal internetowy. Coś ta główka zdezorientowana i umęczona.
Mógłby pan się przejechać telekomunikacją miejską
Towarzysz Bierut był by dumny z organizacji debaty przez TVP w likwidacji, ale żeśta mnie zaimponowalY
Ty na temat? Nie masz z kim pogadać w swojej norze? koledzy z piaskownicy już odpadli z zawodów? Jak Bierut to i jego następca Jarosław również jest zadowolony, jedna linia partyjna. Wprost genialny wpis, taki na temat, podobnie jak K. nowogrodzki się wypowiadał.
Jak inwestycja w elblazkowie z ostatnich 20 lat wygenerowała zysk?
To chyba wrobleskiego POrt przyniósł najwięcej zysków.
O leci przekaz partyjny tylko że to z waszych list ( PO oraz KO )do parlamentu dostali się byli sekretarze KC PZPR i członkowie politbiura PZPR z czasów PRL. Musicie zmienić taktykę bo sami siebie wrabiacie :)