UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty na temat? Nie masz z kim pogadać w swojej norze? koledzy z piaskownicy już odpadli z zawodów? Jak Bierut to i jego następca Jarosław również jest zadowolony, jedna linia partyjna. Wprost genialny wpis, taki na temat, podobnie jak K. nowogrodzki się wypowiadał.