UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty na temat? Nie masz z kim pogadać w swojej norze? koledzy z piaskownicy już odpadli z zawodów? Jak Bierut to i jego następca Jarosław również jest zadowolony, jedna linia partyjna. Wprost genialny wpis, taki na temat, podobnie jak K. nowogrodzki się wypowiadał.


Anuluj