Wybrany wątek opinii

Dziś mamy komediodramat KO w Końskich, doszliśmy w tym kraju do dna, o 20 obejrzymy show, ciekawe czy Rafałek wpuści swoich jeszcze koalicjantów-:))) I tacy ludzie pchają się, aby rządzić i wytyczają standardy-:))) co tam basen
(2025.04.11)
Nie ma naprawdę na kogo głosować, to co się dzieje to upadek wszystkiego, czekamy na te mega żałosne show ! Jak nisko upadliśmy....
(2025.04.11)
Wasze to były standardy, kłamać, kraść, oszukiwać. Takie w gębie mocne cwaniaczki. Nic mądrego do zrobienia i pokazania, tylko wycie. Po was Polska w ruinie.
Matteoo777 (2025.04.11)
@Matteoo777 - Jakie nasze ? Jeśli myślisz, że jestem z pisu to się grubo mylisz, PO prostu KO robi z siebie cyrkowców
(2025.04.11)
pewnie że nie ici i drugi jedna banda złodziei do jednego wora bym ich wsadził
(2025.04.11)
Ty to chyba zawsze byłeś tak nisko bez żadnego upadku.
(2025.04.11)
Nawrocki uspokój się
(2025.04.11)
Mógłby pan się przejechać telekomunikacją miejską
(2025.04.11)
Rafała rozjechali jak czołgi. Koleś bełkotał wyuczone frazesy, ciągle atakował PiS i nie odpowiadał na pytania. Po wczorajszej debacie okazało się że Rafał to pusta marionetka i okazał się najsłabszym kandydatem z całej stawki. Głosowanie na taką marionetkę to szaleństwo.
Chester (2025.04.12)
Powrót do komentarzy