Wybrany wątek opinii
Dziś mamy komediodramat KO w Końskich, doszliśmy w tym kraju do dna, o 20 obejrzymy show, ciekawe czy Rafałek wpuści swoich jeszcze koalicjantów-:))) I tacy ludzie pchają się, aby rządzić i wytyczają standardy-:))) co tam basen
Do moderacji
Odpowiedz
48
77
Nie ma naprawdę na kogo głosować, to co się dzieje to upadek wszystkiego, czekamy na te mega żałosne show ! Jak nisko upadliśmy....
Do moderacji
Odpowiedz
30
36
Wasze to były standardy, kłamać, kraść, oszukiwać. Takie w gębie mocne cwaniaczki. Nic mądrego do zrobienia i pokazania, tylko wycie. Po was Polska w ruinie.
Do moderacji
Odpowiedz
23
15
@Matteoo777 - Jakie nasze ? Jeśli myślisz, że jestem z pisu to się grubo mylisz, PO prostu KO robi z siebie cyrkowców
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
pewnie że nie ici i drugi jedna banda złodziei do jednego wora bym ich wsadził
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Ty to chyba zawsze byłeś tak nisko bez żadnego upadku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Nawrocki uspokój się
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Mógłby pan się przejechać telekomunikacją miejską
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Rafała rozjechali jak czołgi. Koleś bełkotał wyuczone frazesy, ciągle atakował PiS i nie odpowiadał na pytania. Po wczorajszej debacie okazało się że Rafał to pusta marionetka i okazał się najsłabszym kandydatem z całej stawki. Głosowanie na taką marionetkę to szaleństwo.
Do moderacji
Odpowiedz
8
9