UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.
Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.