UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.


Anuluj