Wybrany wątek opinii
Towarzysz Bierut był by dumny z organizacji debaty przez TVP w likwidacji, ale żeśta mnie zaimponowalY
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Ty na temat? Nie masz z kim pogadać w swojej norze? koledzy z piaskownicy już odpadli z zawodów? Jak Bierut to i jego następca Jarosław również jest zadowolony, jedna linia partyjna. Wprost genialny wpis, taki na temat, podobnie jak K. nowogrodzki się wypowiadał.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
O leci przekaz partyjny tylko że to z waszych list ( PO oraz KO )do parlamentu dostali się byli sekretarze KC PZPR i członkowie politbiura PZPR z czasów PRL. Musicie zmienić taktykę bo sami siebie wrabiacie :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2