Wybrany wątek opinii
oby ceny jak najwyzsze by patusow nie bylo
Do moderacji
Odpowiedz
17
13
Prawie cały Elbląg to patologia.
Do moderacji
Odpowiedz
15
15
Czyli ty też łapiesz się do patologii
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
Z jakiej prawackiej miejscowości jesteś z bardzo empatycznymi mieszkańcami. Nie lubisz Elbląga, elblążan, nie mieszkasz w Elblągu, to ciekawe, że śledzisz elbląski portal internetowy. Coś ta główka zdezorientowana i umęczona.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5