Wybrany wątek opinii

oby ceny jak najwyzsze by patusow nie bylo
(2025.04.11)
Prawie cały Elbląg to patologia.
(2025.04.11)
Czyli ty też łapiesz się do patologii
(2025.04.11)
Niestety na Twoją niekorzyść nie jestem z Elbląga. Mieszkałem ty kiedyś i poznałem mieszkańców tego miasta że złej strony, mało empatyczni. Lewackie miasto jednym słowem.
(2025.04.11)
Z jakiej prawackiej miejscowości jesteś z bardzo empatycznymi mieszkańcami. Nie lubisz Elbląga, elblążan, nie mieszkasz w Elblągu, to ciekawe, że śledzisz elbląski portal internetowy. Coś ta główka zdezorientowana i umęczona.
(2025.04.11)
Powrót do komentarzy