48
11.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty to chyba zawsze byłeś tak nisko bez żadnego upadku.
(2025.04.11)
Byłem jakiś czas temu w Szczecinie i miałem okazję spędzić dzień na Arkonce. Piękna sprawa. Kultura, muzyczka i zielona trawka. Ochrona dba o porządek, czysto i przyjemnie. Oby i u nas tak było to będzie naprawdę fajnie :)
Zorientowany (2025.04.11)

info

7  
  2
Czy komentarze to piszą jeszcze prawdziwe osoby będące mieszkańcem miasta lub okolic, czy tylko garstka ruskich troli?
(2025.04.11)

info

4  
  4
Jedź. Jak wyjedziesz to będzie cisza i spokój wreszcie.
(2025.04.11)
Kąpielisko będzie za małe. Powinno być dwa razy większe.
Co to jest (2025.04.11)
Wymienię talon z mopsu na ser i kasze gryczaną za 5 dniowy bilet wstępu. Może być z kartą wielodzietnej rodziny.
Biznes (2025.04.11)

info

1  
  5
Mnie to tylko interesuje czy na płocie będą druty kolczaste
Spokojnie (2025.04.11)

info

4  
  1
Nawrocki uspokój się
(2025.04.11)
Ja trochu z innej beczki. Las krajobrazowy " Bażantarnia", aż się prosi by zrobić super atrakcje na wzór tego chorzowskiego parku rozrywki. , z zachowaniem obecnej przyrody, drzewostanu itp.
Myśleć głową a nie portfel (2025.04.11)

info

4  
  3
Jeśli żaden miejski autobus" 13 i 19 " tam nie dojedzie ( spec na G. z ZKM zapeenevowie, że " nie ma takiej potrzeby i nie mamy pieniędzy by zmienić trasy autobusów " ), to marnie widzę ta atrakcję.
Ciastek (2025.04.11)