A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty to chyba zawsze byłeś tak nisko bez żadnego upadku.
Byłem jakiś czas temu w Szczecinie i miałem okazję spędzić dzień na Arkonce. Piękna sprawa. Kultura, muzyczka i zielona trawka. Ochrona dba o porządek, czysto i przyjemnie. Oby i u nas tak było to będzie naprawdę fajnie :)
Czy komentarze to piszą jeszcze prawdziwe osoby będące mieszkańcem miasta lub okolic, czy tylko garstka ruskich troli?
Jedź. Jak wyjedziesz to będzie cisza i spokój wreszcie.
Kąpielisko będzie za małe. Powinno być dwa razy większe.
Wymienię talon z mopsu na ser i kasze gryczaną za 5 dniowy bilet wstępu. Może być z kartą wielodzietnej rodziny.
Mnie to tylko interesuje czy na płocie będą druty kolczaste
Nawrocki uspokój się
Ja trochu z innej beczki. Las krajobrazowy " Bażantarnia", aż się prosi by zrobić super atrakcje na wzór tego chorzowskiego parku rozrywki. , z zachowaniem obecnej przyrody, drzewostanu itp.
Jeśli żaden miejski autobus" 13 i 19 " tam nie dojedzie ( spec na G. z ZKM zapeenevowie, że " nie ma takiej potrzeby i nie mamy pieniędzy by zmienić trasy autobusów " ), to marnie widzę ta atrakcję.