UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z jakiej prawackiej miejscowości jesteś z bardzo empatycznymi mieszkańcami. Nie lubisz Elbląga, elblążan, nie mieszkasz w Elblągu, to ciekawe, że śledzisz elbląski portal internetowy. Coś ta główka zdezorientowana i umęczona.